5/5 (1)

Stworzyliśmy kameralne, rodzinne miejsce z małymi grupami, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. Dzięki temu możemy poświęcić Państwa pociechom odpowiednią ilość czasu i uwagi, oraz stworzyć rodzinną atmosferę. Ciepło domowego ogniska tworzymy też poprzez grupy mieszane wiekowo, gdzie starsze dzieci pomagają młodszym, a młodsze uczą się od starszych – tak jak w rodzinie.

Więcej zalet Casperka

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‚create’, ‚UA-90568817-3’, ‚auto’);ga(‚send’, ‚pageview’);</script>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.