5/5 (2)

Pani Klaudia jest pedagogiem z powołania. Kocha zasadę „Raz, dwa, trzy”, którą stosuje tylko i wyłącznie wobec swoich podopiecznych.

Jej druga połówka to „złota rączka”, która zawsze pomoże! Mąż chętnie udziela się w życiu przedszkola Casper. Przyczynił się do powstania gabinetów – poprzez ulubione majsterkowanie.

Los skierował ją właśnie tutaj, do nas – do naszego Przedszkola, a jej rodzinny dom znajduje się ponad 200 km stąd, w województwie Mazowieckim. Jak często powtarza: „To dzięki mężowi tu jestem- w pięknej i malowniczej Łęcznej. Kocham dzieci, są moją pasją”.

Zaczynając pracę w Przedszkolu Casper, nie sądziła, że może przywiązać się i pokochać tak bardzo przedszkolaki, które przecież nie są jej rodzonymi Dziećmi.
Jest stanowcza i uparcie dąży do celu. Koleżanki po fachu mówią na nią „Kierowniczka”, ponieważ lubi przewodzić grupie. Często staje na wysokości zadania, by podołać powierzonym obowiązkom i celom. Z pozoru jest silna i ma stalowe nerwy, jednak w środku to wrażliwa i czuła kobieta. Wydaje się, że całe życie chciałaby poświęcić Autystom. Ma ogromną satysfakcję, kiedy patrzy na efekty terapii pedagogicznej, którą prowadzi – jak Dziecko z dnia na dzień czyni postępy, coraz więcej mówi, z coraz większą sprawnością wykonuje czynności, które jeszcze nie tak dawno były dla niego trudne, niewykonalne.

Pani Agnieszka jest Zastępcą Dyrektora do spraw Pedagogicznych. To stanowcza i wymagająca pani pedagog, która swoją pracowitością i wielkim zaangażowaniem przekazuje cenną wiedzę Dzieciom. Efekty tego widać szczególnie na przedstawieniach przygotowanych pod jej okiem, gdzie wychowankowie występują niczym zawodowi aktorzy. Na uwagę zasługuje fakt, iż wykazuje się ogromną cierpliwością i odpowiedzialnością nie tylko w stosunku do Dzieci, ale również wobec dorosłych, dzięki czemu cieszy się sympatią wśród koleżanek z pracy.

Pani Agnieszka nieustannie się dokształca. Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Edukacja elementarna – wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne oraz „Wczesne wspomaganie rozwoju Dziecka z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju”. Obecnie studiuje Edukację i rehabilitację osób z autyzmem i Zespołem Aspergera. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu metod pracy z Dziećmi, a wszystkie nabyte umiejętności oraz informacje starannie wykorzystuje podczas indywidualnych zajęć.
Prywatnie jest spełnioną żoną i mamą dwóch wspaniałych córek, równie urodziwych jak ona sama. Kocha góry, dlatego co roku, podczas ferii, jeździ na nartach.

Szkolenia, kursy:
Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r.,
Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r.,
Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r.,
Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.,
Dziecko w przedszkolu a Cukrzyca.
Metody dydaktyczne, (Lubartów), 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.