Pedagog, nauczyciel, specjalista Wczesnego Wspomagania Rozwoju małego Dziecka, certyfikowany diagnosta i terapeuta Integracji Sensorycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej. Trener Smyko Multisensoryki ® – zajęć sensorycznych dla niemowląt i małych dzieci.

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, metod terapeutycznych, diagnozy dziecka i rodziny, modeli leczenia w zaburzeniach rozwojowych u Dzieci i młodzieży, praktycznych parametrów diagnozy i terapii autyzmu, zaburzeń mowy u Dzieci ze schorzeniami neuropsychiatrycznymi oraz neuromotorycznej gotowości do nauki. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych metodą INPP (Instytut Psychologii Neurofizjologicznej INPP Polska).

One Comment