4/5 (3)

Pedagog, nauczyciel, specjalista Wczesnego Wspomagania Rozwoju małego Dziecka, certyfikowany diagnosta i terapeuta Integracji Sensorycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej. Trener Smyko Multisensoryki ® – zajęć sensorycznych dla niemowląt i małych dzieci.

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, metod terapeutycznych, diagnozy dziecka i rodziny, modeli leczenia w zaburzeniach rozwojowych u Dzieci i młodzieży, praktycznych parametrów diagnozy i terapii autyzmu, zaburzeń mowy u Dzieci ze schorzeniami neuropsychiatrycznymi oraz neuromotorycznej gotowości do nauki. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych metodą INPP (Instytut Psychologii Neurofizjologicznej INPP Polska).

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.