5/5 (1)

Ukończyłam studia licencjackie na WSEiI w Lublinie o specjalności pedagogika szkolna i opiekuńcza, studia magisterskie o specjalności pedagogika ogólna na UMCS w Lublinie oraz studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Od zawsze chciałam pracować z Dziećmi. Praca z Dziećmi sprawia mi wiele radości oraz mobilizuje do ciągłego rozwoju. W swojej pracy każde Dziecko traktuję indywidualnie, tak aby czuło się kochane i bezpieczne.

Jestem osobą miłą, cierpliwą i wyrozumiałą. Uwielbiam grać w siatkówkę, spacery oraz jazdę na rowerze. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą córki Natalki.

Kursy:

  • Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r.,
  • Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r.,
  • Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r.,
  • Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.,
  • Dziecko w przedszkolu a Cukrzyca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.