5/5 (5)

Jestem magistrem Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej ukończonej w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Ukończyłam studia podyplomowe z Edukacji i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną na Katolickim Uniwersytecie Jana Pawła II. Jestem także terapeutą Treningu Umiejętności Społecznych.

Chętnie podnoszę swoje kwalifikacje dotyczące rozwoju i osobowości Dzieci z trudnościami. Praca z Dziećmi to spełnienie moich marzeń. Każdy dzień w pracy traktuje jak misję do spełnienia, a uśmiech Dziecka za najlepszą nagrodę. Prywatnie jestem szczęśliwa żoną, zawsze uśmiechniętą troskliwą i wyrozumiałą osobą.

Kursy: – Trening Umiejętności Społecznych; – Ćwiczenia ułatwiające komunikację z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.