Jestem wychowawcą grupy. Ukończyłam Medyczne Studia, a z zawodu jestem Terapeutą Zajęciowym. Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie na dwóch kierunkach Psychologii oraz Pracy Socjalnej z terapią zajęciową. Chętnie biorę udział w szkoleniach oraz podnoszę swoje kwalifikacje.

Od kiedy pamiętam zawsze chciałam pracować z Dziećmi. Daje mi to wiele szczęścia i satysfakcji. W pracy zapewniam swoim podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, szacunku, akceptacji oraz staram się stworzyć jak najlepsze warunki dla ich indywidualnego rozwoju. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na nowe wyzwania oraz zdobywanie umiejętności. Wolny czas spędzam aktywnie. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną.

Kursy:

– Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r.

– Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r.

– Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r.

– Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.

– Dziecko w przedszkolu a Cukrzyca