5/5 (2)

 

Przedszkole w Łęcznej CASPER

 

Rodzice zawsze mają rację, a to tylko kilka cytatów z wielu :-). Więcej opinii i referencji znajdziesz na naszym profilu Facebook – www.facebook.com/PrzedszkoleCasper

Duże, widne sale, wszystko nowe i świeże. Dużo miejsca, przestrzeń, pachnie nowością. Panie miłe, a oferta edukacyjna najlepsza w mieście. Gorąco polecam. Ania

Bardzo podoba mi się to, że kadra traktuje Dzieci na równi, że Dzieci nie są zmuszane do zabawy, ale mogę się swobodnie rozwijać. Pozdrawiam. Renata

Bardzo dobrze prowadzone przedszkole. Karina

Uważam, że placówka w pełni zasługuje na najwyższą ocenę, z prostego powodu: panują tu doskonałe warunki lokalowe, jest czysto, bezpiecznie i kolorowo – dlatego nie dziwię się, że mojemu Dziecku tak bardzo się tutaj podoba. Sylwia

Świetne przedszkole. Cieszę się, że córka chodzi właśnie tutaj. Panuje naturalna i miła atmosfera, że nie dziwię się, że Dzieciaki tak lgną do tego miejsca i czuję się tutaj dobrze. W przypadku mojego Dziecka jest tak, że mam problemy z odbiorem, córcia nie chce wracać do domu. Nadia

Super przedszkole, wspaniały personel i znakomita atmosfera, polecam. Iza

Moje córki chodziły od początku do przedszkola Casper i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni! Teraz są w szkole i jak się okazało zostały dobrze przygotowane. Łukasz

Mają autorskie programy żywieniowe, uczą moje Dzieci co należy jeść, a czego unikać. Na prawdę czuję wsparcie. A poza tym Dzieci zjadają posiłki więc jestem spokojna. Ewa

Edukacja, nauka, rozwój i jeszcze raz edukacja. A wszystko możliwe dzięki zabawie. Nauka przez zabawę :). Dosłownie widzę i słyszę rozwój mojego syna. Czyta najlepiej na osiedlu 🙂 a ma dopiero 6 lat. Moim zdaniem najlepsze przygotowanie do szkoły podstawowej w całej okolicy można otrzymać tylko w Casperku. Gorąco polecam! My jesteśmy zachwyceni :). Kornela

 

Przedszkole w Łęcznej – nowy budynek

 

Przedszkole w Łęcznej, Casper, nowy budynek

 

Zaraz obok Lidla oddano budynek. Przestronne sale dają Casperkom możliwość bezpiecznego spędzania czasu na zabawie i nauce. … głównie zabawie :), choć oferta edukacyjna jest bogata – tutaj możesz poznać jej zakres (krótki opis), kliknij

Standardem jest wysoko wykwalifikowana kadra, standardem są przystępne ceny i najwięcej atrakcji w cenie czesnego. Casperka wyróżnia to, że wszędzie jest czyściutko, a każde pomieszczenie (łazienka, kuchnia, korytarze i sale) wręcz pachną świeżością, a sprzęty, szafki, zabawki, czy… drzwi są nowe :). Nowe znaczy bezpieczne, takie zdanie słyszymy od Rodziców.