Pani Agnieszka to pedagog o niezwykle spokojnym usposobieniu. Prowadzi grupę 4 i 5-latków, w której pod swoimi skrzydłami ma również kilku Autystów. W Casperku na Magnoliowej pracuje niemalże od początku.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku “Wczesne wspomaganie rozwoju Dziecka z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju”, a swój warsztat pracy szlifuje na zajęciach indywidualnych w gabinecie.
Wszyscy doceniają jej anielską cierpliwość i wrażliwość. Łatwo się rozczula, a poziomu empatii może jej pozazdrościć nie jeden specjalista. Ponadto cechuje ją wielka pokora do życia i zawodu, który wykonuje.

Z pracy wychodzi minimum 20 albo 40 minut po czasie, ponieważ jej sumienność nakazuje dokończyć to, co rozpoczęła w danym dniu. Zatem z całą pewnością można stwierdzić, że jest nauczycielem z powołania. Koleżanki żartobliwie pospieszają ją do domu, bo wiedzą ile siły i serca wkłada w trud nauczycielstwa, przez co należy jej się solidny odpoczynek.

Gdy zaczynała przygodę w naszym przedszkolu, opiekowała się Karolem, który bardzo przywiązał się do niej i traktował ją jak własną mamę. To dzięki niej czuł się bezpiecznie w nowym miejscu, które stało się jego drugim domem.

Prywatnie Pani Agnieszka jest szczęśliwą żoną i mamą. Lubi zakupy, ponieważ jak twierdzi, to ją relaksuje. Lubi również spacery oraz pracę w ogrodzie, a gdy tylko zobaczy malutkie słońce, trudno zatrzymać ją w domu, bo tak, jak Dzieci, kocha przyrodę całym sercem.

Jej motto życiowe to: „To, że nieraz jest źle, nie oznacza przecież końca, warto iść do przodu choćby po jeden dotyk słońca”.

Szkolenia, kursy:
Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r.,
Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r.,
Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r.,
Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.,
Dziecko w przedszkolu a Cukrzyca.’
Edukacja matematyczna, (Lublin), 2019 r.
Studia podyplomowe: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju.