Wychowawca Grupy Pszczółki

Urlop macierzyński.

Ukończyłam studia na kierunku praca socjalna z pedagogiką, jestem także po ukończeniu Medycznej Szkoły w której zdobyłam zawód Terapeuty. Obecnie jestem na czwartym roku Psychologii. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.

W pracy zapewniam swoim wychowankom poczucie bezpieczeństwa, szacunku, akceptacji oraz staram się stworzyć jak najlepsze warunki dla ich indywidualnego rozwoju. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, pracowitą oraz otwartą na nowe wyzwania i zdobywanie umiejętności. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, związane z tematyką psychologii, doszkalać się oraz spędzać aktywnie czas. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną.

Kursy:

– Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r.

– Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r.

– Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r.

– Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.

– Dziecko w przedszkolu a Cukrzyca