Urlop macierzyński.

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Ma serce na dłoni, nie boi się wyzwań i ryzyka, z którymi jako specjalista zmaga się w swojej pracy. Terapia jest dla niej na wagę złota… Doskonale wie, jak wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności, czego dowodem są efekty zajęć indywidualnych, a także liczne konsultacje rodziców, pragnących uzyskać cenne zalecenia. Jest autorką książki (napisanej na potrzeby przedszkola), w której przybliżyła pracę naszych terapeutów i opisała jak diametralnie zmieniło się życie „Casperkowych” Autystów. Ponadto stworzyła autorski program Treningu Umiejętności Społecznych, skutecznie realizowany w naszej placówce.

Co ciekawe, jest również psychologiem transportu i, jak sama twierdzi, warto rozwijać skrzydła do końca życia, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutro.
Prywatnie spełnia się jako szalona żona i mama.

Kursy, szkolenia i studia:

• Szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej i prawnej (Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach), 2012 r.
  • Podstawy Integracji Sensorycznej w pracy nauczyciela, opieka wychowawcy – rozwój Dziecka poprzez ćwiczenia i zabawy (Lublin), 2017 r.
  • Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r.
  • Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r.
  • Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r.
  • Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.
  • Dziecko w przedszkolu a Cukrzyca (Lublin), 2017 r.
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna, (Łęczna), 2018 r.
  • Trening Zastępowania Agresji, (Lublin), 2018 r.
  • Diagnoza i terapia Dzieci z afazją, (Lublin), 2020 r.
  • Studia jednolite magisterskie – Psychologia kliniczna i sądowa, (Katowice), 2015 r.
  • Studia podyplomowe – Przygotowanie Pedagogiczne, (Lublin), 2019 r.
  • Studia podyplomowe – Psychologia Transportu, (Lublin), 2020 r.