Fizjoterapeuta, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pani Sylwia dba o fizyczny rozwój naszych Autystów. Jest mamą dwóch synów, zatem doskonale wie, jak ważna jest prawidłowa praca i napięcie mięśni.

Skłonna jest do wielu poświęceń. Skacze jak kózka, turla się na podłodze, a wszystko po to, by nie tylko zaskarbić zaufanie małych Pociech, ale przede wszystkim pokazać im, że chcieć to móc.
Pracuje Dziećmi i młodzieżą z rożnymi jednostkami chorobowymi, m.in.: mózgowym porażeniem dziecięcym, przepukliną oponowo-rdzeniową, opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, wadami postawy, zespołem Aspergera, wadami wrodzonymi i genetycznymi, zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz wadami postawy.

Często powtarza, że uwielbia spędzać czas z małymi Pacjentami, ponieważ praca z nimi jest pełna wyzwań, a jednocześnie daje wiele radości, szczególnie wtedy, kiedy widać jej pozytywne efekty.

Pani Sylwia jest zawsze uśmiechnięta, skromna i opanowana. Trudno wyprowadzić ją z równowagi, dlatego cierpliwie słucha odgórnych poleceń. A swoim olśniewająco białym uśmiechem rozwesela każdą napotkaną osobę.

Prywatnie lubi spędzać czas z rodziną, która zajmuje pierwsze miejsce w jej życiu. Ma dwóch ukochanych synów – Kubę i Miłosza oraz męża – równie najdroższego. Kocha sport, a szczególnie siatkówkę, czego dowodem jest piękna figura. Interesują ją również nauki medyczne.

Jej motto życiowe to: Dziecko to uwidoczniona miłość.

Kursy, szkolenia:
– PNF podstawowy (Warszawa 2010r.)
– Ocena neurorozwojowa dziecka i przykłady postępowania fizjoterapeutycznego (Lublin 2014r.)
– Skoliozy – dizgnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne (Lublin 2014r.)
– Terapia manualna tkanek miękkich (Chełm 2017r.).