Wychowawca w Grupie Tygrysków

Jestem absolwentką V-letnich studiów jednolitych magisterskich na kierunku Psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z Przygotowania pedagogicznego i Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Podczas studiów zdobyłam odpowiednie kompetencje i umiejętności, które pozwoliły mi ukończyć kurs Trenera VCC. Aktualnie jestem w trakcie 1,5 rocznego szkolenia poznawczo-behawioralnego dzieci i młodzieży w ośrodku Poza Schematami w Warszawie.

Swoją przyszłość wiąże z pracą z Dziećmi i młodzieżą. Stale podnoszę swoje kompetencje aktywnie uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach. W pracy wyróżnia mnie cierpliwość, uważność i otwartość na potrzeby Dzieci.