Integracja przedszkoli! 🙂

Spartakiada przedszkolna jest przedsięwzięciem realizowanym przez Przedszkole Casper w Woli Skromowskiej przy pomocy Zespołu Szkół w Woli Skromowskiej im. Marii Konopnickiej.

Olimpiada sportowa będzie realizowana 24 lutego o godzinie 9.30 w Woli Skromowskiej. Casperki z Łęcznej będą odwiezione na Spartakiadę wynajętym busem. Celem olimpiady jest popularyzacja zdrowego trybu życia, oraz tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania w zespole. W Spartakiadzie uczestniczy 6-osobowa drużyna, która ma za zadanie wykonać w jak najszybszym czasie 7 konkurencji sportowych: „Slalom”, „Szarfa”, „Rzut do celu”, „Razem”- bieg w parach, „Sztafeta”, „Rzut Piłką”, „Hokej”.

Serdecznie zapraszamy Rodziców Naszych Casperków do współudziału w dopingowaniu Naszych Pociech. Mile widziane trąbki, pompony w kolorze pomarańczowym, gwizdki, ubiór w kolorze pomarańczowym oraz transparenty!