Przedszkole Łęczna – CASPER

700 M2 POWIERZCHNI DO ZABAWY I NAUKI. CASPEREK WIĘKSZY O 300 M2. JESTEŚMY GOTOWI NA PRZYJĘCIE DZIECI 😊 – NOWE, PIĘKNE, PRZESTRONNE I WIDNE SALE CZEKAJĄ NA CASPERKI 😉

Przedszkole i Żłobek Casper ma charakter integracyjny, dlatego cieszy się zainteresowaniem Rodziców, którzy chcą posłać swoje najdroższe Dzieci do miejsca, w którym będą czuły się bezpiecznie oraz będą mogły uczyć się samodzielności, zdobywać wiedzę, rozwijać i odkrywać nowe pasje, by kiedyś z uśmiechem na twarzy kroczyć przez życie w dalszym etapie nauki. W związku z tym, postanowiliśmy powiększyć naszą placówkę, aby każdy, kto chce rozpocząć przygodę w Casperku, miał realną szansę na znalezienie wolnego miejsca w danej grupie. Co zatem ulegnie zmianie? Otóż od września utworzą się 4 grupy przedszkolne i 3 żłobkowe (liczebność każdej grupy – około 18 dzieci). Zakupimy nowe pomoce dydaktyczne i multimedialne, co korzystnie wpłynie na prawidłowy i zharmonizowany rozwój psychospołeczny Dzieci. Nowe sale będą w pełni dostosowane do potrzeb Dzieci zdrowych, jak również z orzeczeniem o niepełnosprawności. Utworzymy specjalne „kąciki wyciszenia”, z których każde zmęczone, chore, bądź potrzebujące spokoju Dziecko, będzie mogło w pełni skorzystać.

Pracuje u nas wspaniała kadra, która jest stała, doświadczona i zawsze chętna do podnoszenia kwalifikacji. Ponadto, nasi specjaliści będą pracowali w odrębnych gabinetach – logopeda, psycholog, pedagog, fizjoterapeuta oraz terapeuta Integracji Sensorycznej. Co ciekawe, wprowadzą nowe metody pracy, między innymi Tomatisa (program stymulacji neurosensorycznej, który znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze dzięki specyficznemu sposobowi przetwarzania muzyki i głosu), AUTilus, TIK. Niewątpliwie wielkim atutem jest fakt, iż specjaliści są dostępni każdego dnia (szczególnie pedagodzy specjalni oraz psycholog – pon.-pt), natomiast logopeda i terapeuta SI przyjmują dwa dni w tygodniu.

Wszystkie Dzieci uczęszczające do naszego Przedszkola korzystają bezpłatnie z zajęć dodatkowych: j. angielski, rytmika, tańce, a od przyszłego roku szkolnego będą mogły uczestniczyć w nowym programie zajęć, takich, jak np. sensoplastyka (element integracji sensorycznej) i wiele innych.

Referencje / Przedszkole Łęczna

Rodzice zawsze mają rację, a to tylko kilka cytatów z wielu :-). Więcej opinii i referencji znajdziesz na naszym profilu Facebook – www.facebook.com/PrzedszkoleCasper

Duże, widne sale, wszystko nowe i świeże. Dużo miejsca, przestrzeń, pachnie nowością. Panie miłe, a oferta edukacyjna najlepsza w mieście. Gorąco polecam. Ania / Przedszkole Łęczna

Bardzo podoba mi się to, że kadra traktuje Dzieci na równi, że Dzieci nie są zmuszane do zabawy, ale mogę się swobodnie rozwijać. Pozdrawiam. Renata / Przedszkole Łęczna

Bardzo dobrze prowadzone przedszkole. Karina / Przedszkole Łęczna

Uważam, że placówka w pełni zasługuje na najwyższą ocenę, z prostego powodu: panują tu doskonałe warunki lokalowe, jest czysto, bezpiecznie i kolorowo – dlatego nie dziwię się, że mojemu Dziecku tak bardzo się tutaj podoba. Sylwia / Przedszkole Łęczna

Świetne przedszkole. Cieszę się, że córka chodzi właśnie tutaj. Panuje naturalna i miła atmosfera, że nie dziwię się, że Dzieciaki tak lgną do tego miejsca i czuję się tutaj dobrze. W przypadku mojego Dziecka jest tak, że mam problemy z odbiorem, córcia nie chce wracać do domu. Nadia / Przedszkole Łęczna

Super przedszkole, wspaniały personel i znakomita atmosfera, polecam. Iza / Przedszkole Łęczna

Moje córki chodziły od początku do przedszkola Casper i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni! Teraz są w szkole i jak się okazało zostały dobrze przygotowane. Łukasz / Przedszkole Łęczna

Mają autorskie programy żywieniowe, uczą moje Dzieci co należy jeść, a czego unikać. Na prawdę czuję wsparcie. A poza tym Dzieci zjadają posiłki więc jestem spokojna. Ewa / Przedszkole Łęczna

Edukacja, nauka, rozwój i jeszcze raz edukacja. A wszystko możliwe dzięki zabawie. Nauka przez zabawę :). Dosłownie widzę i słyszę rozwój mojego syna. Czyta najlepiej na osiedlu 🙂 a ma dopiero 6 lat. Moim zdaniem najlepsze przygotowanie do szkoły podstawowej w całej okolicy można otrzymać tylko w Casperku. Gorąco polecam! My jesteśmy zachwyceni :). Kornela / Przedszkole Łęczna

Przedszkole Łęczna – nowy budynek

Przedszkole w Łęcznej, Casper, nowy budynek

Zaraz obok Lidla oddano budynek. Przestronne sale dają Casperkom możliwość bezpiecznego spędzania czasu na zabawie i nauce. … głównie zabawie :), choć oferta edukacyjna jest bogata. / Przedszkole Łęczna

Standardem jest wysoko wykwalifikowana kadra, standardem są przystępne ceny i najwięcej atrakcji w cenie czesnego. Casperka wyróżnia to, że wszędzie jest czyściutko, a każde pomieszczenie (łazienka, kuchnia, korytarze i sale) wręcz pachną świeżością, a sprzęty, szafki, zabawki, czy… drzwi są nowe :). Nowe znaczy bezpieczne, takie zdanie słyszymy od Rodziców. / Przedszkole Łęczna

Zapisz swoje Dziecko online – zapraszamy, kliknij 😉