Żłobek w Łęcznej – Misja

„… Dziecko zachęcone uczy się wiary w siebie.
Dziecko rozumiane uczy się oceniać.
Dziecko traktowane uczciwie uczy się sprawiedliwości.
Dziecko żyjące w bezpieczeństwie uczy się ufać.
Dziecko przyjmowane takim, jakim jest uczy się akceptować.
Dziecko traktowane uczciwie uczy się prawdy.
Dziecko otoczone przyjaźnią uczy się szukać w świecie miłości.”

Doroty Law Nolte

Żłobek Casper w Łęcznej usytuowany w spokojnej, oddalonej od zgiełku miasta otoczeniu powstał z myślą o szczęściu Dzieci i spokoju pracujących Rodziców. Jest to jedyny na terenie całego miasta żłobek, który do swojego rodzinnego grona Casperków przyjmuje Dzieci od 1,5 roczku. Wystarczy, że Dziecko już chodzi i może zostać dumnym Casperkiem :). Rodziców zainteresowanych powierzeniem Maluszków pod naszą opiekę serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Casperka w nowym budynku przy Lidlu – ulica Magnoliowa 4.

Specjalnie dla naszych Maluszków w ramach czesnego prowadzimy zajęcia ze Smyko-Multisensoryki 😉

Więcej o zajęciach – kliknij tutaj 😉

Jedyny taki Żłobek w Łęcznej – atuty Casperka

Okres ten to najważniejszy etap w życiu naszych pociech. W tym czasie zaczynają chodzić, próbują biegać, poznają otoczenie, uczą się mówić i komunikować z innymi, a także współpracować. Maluszkom zapewniamy warunki, w których mogą stopniowo rozwijać więzi społeczne, uczyć się zgodnej zabawy z rówieśnikami, rozwijać wyobraźnię, odkrywać w sobie talenty, oraz doskonalić umiejętności w przyjaznej, rodzinnej atmosferze pod okiem opiekunek kochających Dzieci. Naszym atutem jest kameralna i przyjazna atmosfera, oraz maksymalnie wykorzystany czas. Poza swobodną zabawą zapewniamy szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych. Mała grupa umożliwia indywidualne podejście do każdego Dziecka. Staramy się każdemu maleństwu dać dużą dawkę czułości, cierpliwości i zrozumienia. Cele te realizuje starannie dobrana i wykwalifikowana kadra, posiadająca pedagogiczne wykształcenie i doświadczenie w pracy z Dziećmi.

Maluszki uczestniczą w wielu ciekawych zajęciach bez dodatkowych kosztów dla Rodziców m.in.: rytmika, język angielski, zajęcia kulinarne, zajęcia plastyczne, autorskie programy Casperka 😉

Żłobek w Łęcznej – jak w domu

Nasz żłobek jest odpowiednim miejscem dla Twojego Dziecka. Tu każdy maluch otoczony troskliwą opieką miło spędzi czas. Staramy się, aby każde Dziecko jak najlepiej znosiło rozłąkę z Rodzicami i czuło się u nas jak w domu. Gwarantujemy całodzienne wyżywienie maluszków uwzględniając wskazania i sugestie Rodziców. Nasz żłobek proponuje pogodne, beztroskie i radosne dzieciństwo Maluchów, gdzie nauka będzie zabawą a zabawa przyjemnością. Razem z wychowawcami budujemy atmosferę ciepła rodzinnego, wzajemnego zaufania i pełnej akceptacji, aby Dzieci powracały co dzień, zawsze uśmiechnięte i radosne.

Razem z Urzędem Burmistrza organizujemy różne fajne akcje, np. ŁączyMY w Łęcznej, zobacz co ciekawego dzieje się w Ratuszu: Urząd Miasta

Patronem medialnym akcji ŁączyMY w Łęcznej jest portal Tuba Łęcznej

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‘create’, ‘UA-90568817-3’, ‘auto’);ga(‘send’, ‘pageview’);</script>