Zapraszamy 😉

Parasolki Bezpieczeństwa

W trosce o Dzieci, Rodziców i Kadrę, ale także o Dziadków naszych Wychowanków wprowadziliśmy szereg procedur mających zmaksymalizować bezpieczeństwo. Nazwaliśmy je “Parasolkami Bezpieczeństwa”. By przeczytać więcej kliknij tutaj.

12 lutego 2024 roku ruszyła rekrutacja do wszystkich grup żłobkowych oraz przedszkolnych.

 

Dysponujecie Państwo różnym oprogramowaniem, dlatego zamieszczamy tę samą kartę w różnych rodzajach pliku. By skutecznie zapisać Dziecko prosimy o ściągnięcie karty zgłoszenia Dziecka, wypełnienie jej i wysłanie na adres mejlowy:  kamila@przedszkolecasper.eu. W tytule prosimy o podanie Imienia i Nazwiska Dziecka. W razie pytań prosimy o kontakt na numer telefonu – 513 727 291.

Ważne: przyjmujemy Dzieci od 15 miesiąca do 6 latek. Jeśli Twoje Dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności to jego pobyt w Casperku będzie zupełnie bezpłatny. Zapraszamy Dzieci z orzeczeniem w wieku 2-6 latek.

Bogactwo zajęć dodatkowych oraz programów w cenie czesnego

ZAJĘCIA: zajęcia z piłkami, felinoterapia, dogoterapia, terapia ręki, gimnastyka korekcyjna, język angielski, zajęcia ruchowe, zajęcia fizjoterapii, zajęcia logopedii, arteterapia, psycholog i zajęcia kulinarne. PROGRAMY: „Adaptacja Dziecka do Przedszkola”; „Kraina Emocji w Casperku”; „Uzdolniony Casperek”, „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; „Casperki znają, wiedza, potrafią”; „Ekologia z Casperkiem”; „Poznaj Świat z Casperkiem”; „Casperki mówią ładnie”; „Grunt to zdrowie” – nauka zdrowego odżywiania – kliknij 🙂

Rozbudowa Casperka z dotacji

Nasze przedszkole powiększyło się o 2 kolejne duże sale dydaktyczne, rozbudowaliśmy plac zabaw, kupiliśmy sprzęt komputerowy, leżaczki, stoły, rzutniki, gry edukacyjne, wiele samochodów, lalek i klocków … nie sposób wymienić wszystkich pozycji wniosku. Powiemy tylko tyle, że kupiliśmy matę interaktywną – tzw. magiczny dywan za blisko 10 tys. zł 🙂 oraz biały sensoryczny domek i światłowody. Stworzyliśmy duży gabinet do zajęć integracji sensorycznej, z którego mogą korzystać Dzieci z całego Regionu 🙂

Czyste Przedszkole

Jako jedyni w Łęcznej przystąpiliśmy do Programu „Czyste Przedszkole”. W procesie ozonowania powietrza z pomieszczeń placówki usuwane są wirusy, grzyby i bakterie. Ozonowanie jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne. Ozon występuje w sposób naturalny w środowisku, a jego charakterystyczny zapach można wyczuć tuż po burzy, powietrze jest wtedy rześkie i czyste. Nasze Dzieci przebywają w zdrowszym otoczeniu. Więcej na stronie www projektu www.CzystePrzedszkole.pl

W zdrowym ciele zdrowy duszek

Cykl spotkań i atrakcji związanych z edukacją prozdrowotną. Casperki dzięki zajęciom z Dentystą, Fizjoterapeutami Dziecięcymi, Dietetyczką, Pielęgniarką i Lekarzem Rodzinnym dowiadują się, co powinny jeść aby mieć dużo siły i energii, jak się ubierać aby nie zachorować, co robić by unikać infekcji. Pan Stomatolog opowiada Dzieciom o konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę jamy ustnej jak również przestrzegania zdrowej diety.

Integracja

Zapraszamy Rodziców Dzieci mających orzeczenie o niepełnosprawności będących w wieku 2-6 latek. Pobyt tych Dzieci w Casperku oraz uczestnictwo we wszystkich zajęciach są zupełnie bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu Rodziców Dzieci niepełnosprawnych ruchowo, Dzieci ze spectrum zaburzeń autystycznych, Dzieci z poważną wadą genetyczną, Dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, Dzieci z cukrzycą i niedosłyszące. Zadzwoń do Casperka by poznać pełną listę niepełnosprawności.

 

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‚create’, ‚UA-90568817-3’, ‚auto’);ga(‚send’, ‚pageview’);</script>