Zapraszamy 😉

Parasolki Bezpieczeństwa

W trosce o Dzieci, Rodziców i Kadrę, ale także o Dziadków naszych Wychowanków wprowadziliśmy szereg procedur mających zmaksymalizować bezpieczeństwo. Nazwaliśmy je “Parasolkami Bezpieczeństwa”. By przeczytać więcej kliknij tutaj.

Dysponujecie Państwo różnym oprogramowaniem, dlatego zamieszczamy tę samą kartę w różnych rodzajach pliku. By skutecznie zapisać Dziecko prosimy o ściągnięcie karty zgłoszenia Dziecka, wypełnienie jej i wysłanie na adres mejlowy:  kamila@przedszkolecasper.eu. W tytule prosimy o podanie Imienia i Nazwiska Dziecka. W razie pytań prosimy o kontakt na numer telefonu – 513 727 291.

Ważne: przyjmujemy Dzieci od 15 miesiąca do 6 latek. Jeśli Twoje Dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności to jego pobyt w Casperku będzie zupełnie bezpłatny. Zapraszamy Dzieci z orzeczeniem w wieku 2-6 latek.

Bogactwo zajęć dodatkowych oraz programów w cenie czesnego

ZAJĘCIA: zajęcia z piłkami, felinoterapia, dogoterapia, terapia ręki, gimnastyka korekcyjna, język angielski, zajęcia ruchowe, zajęcia fizjoterapii, zajęcia logopedii, arteterapia, psycholog i zajęcia kulinarne. PROGRAMY: „Adaptacja Dziecka do Przedszkola”; „Kraina Emocji w Casperku”; „Uzdolniony Casperek”, „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; „Casperki znają, wiedza, potrafią”; „Ekologia z Casperkiem”; „Poznaj Świat z Casperkiem”; „Casperki mówią ładnie”; „Grunt to zdrowie” – nauka zdrowego odżywiania – kliknij 🙂

Rozbudowa Casperka z dotacji

Nasze przedszkole powiększyło się o 2 kolejne duże sale dydaktyczne, rozbudowaliśmy plac zabaw, kupiliśmy sprzęt komputerowy, leżaczki, stoły, rzutniki, gry edukacyjne, wiele samochodów, lalek i klocków … nie sposób wymienić wszystkich pozycji wniosku. Powiemy tylko tyle, że kupiliśmy matę interaktywną – tzw. magiczny dywan za blisko 10 tys. zł 🙂 oraz biały sensoryczny domek i światłowody. Stworzyliśmy duży gabinet do zajęć integracji sensorycznej, z którego mogą korzystać Dzieci z całego Regionu 🙂

Czyste Przedszkole

Jako jedyni w Łęcznej przystąpiliśmy do Programu „Czyste Przedszkole”. W procesie ozonowania powietrza z pomieszczeń placówki usuwane są wirusy, grzyby i bakterie. Ozonowanie jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne. Ozon występuje w sposób naturalny w środowisku, a jego charakterystyczny zapach można wyczuć tuż po burzy, powietrze jest wtedy rześkie i czyste. Nasze Dzieci przebywają w zdrowszym otoczeniu. Więcej na stronie www projektu www.CzystePrzedszkole.pl

W zdrowym ciele zdrowy duszek

Cykl spotkań i atrakcji związanych z edukacją prozdrowotną. Casperki dzięki zajęciom z Dentystą, Fizjoterapeutami Dziecięcymi, Dietetyczką, Pielęgniarką i Lekarzem Rodzinnym dowiadują się, co powinny jeść aby mieć dużo siły i energii, jak się ubierać aby nie zachorować, co robić by unikać infekcji. Pan Stomatolog opowiada Dzieciom o konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę jamy ustnej jak również przestrzegania zdrowej diety.

Integracja

Zapraszamy Rodziców Dzieci mających orzeczenie o niepełnosprawności będących w wieku 2-6 latek. Pobyt tych Dzieci w Casperku oraz uczestnictwo we wszystkich zajęciach są zupełnie bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu Rodziców Dzieci niepełnosprawnych ruchowo, Dzieci ze spectrum zaburzeń autystycznych, Dzieci z poważną wadą genetyczną, Dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, Dzieci z cukrzycą i niedosłyszące. Zadzwoń do Casperka by poznać pełną listę niepełnosprawności.

 

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‚create’, ‚UA-90568817-3’, ‚auto’);ga(‚send’, ‚pageview’);</script>