Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii 🙂

O PROJEKCIE

Od tego roku przedszkolnego Casperki biorą udział w zajęciach kulinarnych, których koncepcja wpisuje się w autorski program “Grunt to Zdrowie” wymyślony przez Anię Krupę z Casperka w Lubartowie.
W ostatnim tygodniu każdego miesiąca Dzieci z ŁĘCZNEJ stworzą przepis na podwieczorek, który przygotują. Zdjęcia potraw oraz same przepisy umieścimy na tej stronie. Rodzice Casperków będą mogli zagłosować na najlepszy przepis stworzony przez ich Pociechy. Przepisy ocenione najwyżej spośród wszystkich lokalizacji (Łęczna, Wola, Lubartów, Firlej) zostaną umieszczone w książce kucharskiej pt.: „Gotuj z Casperkiem”.

Zapraszamy do pysznej zabawy

 

© 2017 Prawa autorskie do przepisu „Witaminka”, nazwy i projektu „Gotuj z Casperkiem”, nazwy oraz projektu „Grunt to zdrowie”, nazwy i projektu „Księga Kucharska Casperka” zastrzeżone. Powielanie w całości lub w części tylko za zgodą autorów. Zastrzeżenia nie dotyczą Rodziców, których Dzieci uczęszczają do Przedszkola Casper.