Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii

NASZE DZIEŁA 🙂

Przedszkole Casper Łęczna realizuje program kulinarny “Zdrowo gotuję, zdrowo jem” 🙂

Miesiąc luty razem z małymi Casperkami poświęciliśmy tematyce zdrowego odżywiania. Tym razem skupiliśmy się głównie na warzywach, oraz dobrodziejstwach jakie daje nam ich spożywanie. Połączyliśmy zabawy zręcznościowe, zajęcia plastyczne i uporządkowaliśmy wiadomości na temat wartości odżywczych warzyw i dzięki temu uzyskaliśmy…. przepyszne, zdrowe, barwne, kanapeczki, które małe Casperki zajadały ze smakiem. Bardzo dziękujemy za współpracę Rodzicom!

Teraz zostaje tylko czekać aż malutkie Casperki zaserwują Rodzicom pyszne śniadanie 🙂