Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii

NASZE DZIEŁA 🙂

Realizacja programu kulinarnego “zdrowo gotuję, zdrowo jem”. Tym razem koktajle warzywno-owocowe 🙂

Zajęcia kulinarne, które odbyły się w styczniu polegały na przygotowaniu koktajlu warzywno-owocowego. Dzieci oglądały przyniesione warzywa i owoce, poddawały ich nazwy oraz dzieliły na sylaby. Omówiliśmy kolejne etapy wykonania koktajlu, a Dzieci podały własny przepis na koktajl. Następnie wykonaliśmy koktajl, po wcześniejszym obraniu i pokrojeniu owoców i warzyw. Dzieci zostały zapoznane z sokownikiem i zasadami bezpiecznego korzystania pod nadzorem nauczyciela. Najprzyjemniejszym momentem zajęć była degustacja koktajlu.