Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii 🙂

NASZE DZIEŁA 🙂

Zajęcia kulinarne ,,Zdrowo gotuję , zdrowo jem’’ zostały przeprowadzone w przedszkolu Casper w dniach 25 -26.10.2017. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną na temat racjonalnego odżywiania. Przedszkolaki zapoznały się z piramidą zdrowego odżywiania i wartością odżywczą niektórych produktów. W kolejnym etapie zajęć stworzyliśmy własną piramidę zdrowia przyklejając zdrowe i wartościowe produkty. Biedroneczki z przyniesionych owoców stworzyły przepis na sałatkę owocową, którą samodzielnie przygotowały krojąc i mieszając owoce.

Podczas zajęć kulinarnych Dzieci:

  • kształciły swoje praktyczne umiejętności posługiwania plastikowym nożem
  • poznały zasady zdrowego odżywiania się
  • kształciły umiejętność współpracy w grupie
  • czerpały radość ze wspólnego przygotowywania posiłku
  • doskonaliły umiejętność kulturalnego zachowania się przy stole