Skuteczna, konkretna. Niektórzy mówią, że czaruje Dzieci różdżką spokojności – podchodzi do nich i powtarza kilka razy słowa: „Zamknij oczy, zamknij oczy…” i nagle cisza. Cud czy ogromne doświadczenie? Jedno i drugie. Chętnie pomaga innym, czule wysłucha, przytuli w potrzebie, doradzi.

Pozytywna z dobrym nastawieniem na przyszłość. Doceniona i szanowana przez dyrekcję, która liczy się z jej zdaniem. Jej pasja to Integracja Sensoryczna. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, metod terapeutycznych, diagnozy dziecka i rodziny, modeli leczenia w zaburzeniach rozwojowych u Dzieci i młodzieży, praktycznych parametrów diagnozy i terapii autyzmu, zaburzeń mowy u Dzieci ze schorzeniami neuropsychiatrycznymi oraz neuromotorycznej gotowości do nauki. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych metodą INPP (Instytut Psychologii Neurofizjologicznej INPP Polska).

Prywatnie wychowała czwórkę Dzieci i nie zamierza na tym poprzestać. Ocenia siebie jako miłą i zawsze uśmiechniętą kobietę, zawsze idącą do przodu, pomimo różnych problemów, które są nieodłączną częścią życia. Od zawsze zbierała różne dziwne przedmioty, które mogłyby posłużyć w zabawie stymulującej zmysły. Sama je produkuje. W domu towarzystwa dotrzymują jej pies, kot i jeż pigmejski, dlatego mówi, że: „Głaskanie kota uważam za zbawienne dla zmysłów, lecz jeża nie polecam głaskać za często.” W wolnej chwili jeździ rowerem, uczęszcza na basen i spotyka się z przyjaciółmi. Polska Muzyka lat 80 to coś, co lubi na chandrę.

Jej motto życiowe to: „Bądź sobą – szukaj własnej drogi. Poznaj siebie, zanim zechcesz dzieci poznać. Zdaj sobie sprawę z tego, do czego sam jesteś zdolny, zanim dzieciom poczniesz wykreślać zakres ich praw i obowiązków.” – Janusz Korczak