Ukończyłam studia pedagogiczne w specjalności Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z pedagogiką Marii Montessori. Był w moim życiu okres kiedy straciłam nadzieję na to że kiedykolwiek będę pracowała z Dziećmi ponieważ nikt nie chciał dać mi szansy w tym zawodzie bez zdobycia wcześniejszego doświadczenia, a przecież to właśnie w pracy je nabywamy. Na szczęście trafiłam do Przedszkola Casper gdzie dostałam szansę pracy z Dziećmi oraz z cudownymi nauczycielami, od których także czerpię wiele inspiracji. Czuję się tu swobodnie jakbym pracowała tu od lat, atmosfera jest niesamowicie przyjemna i ciepła. Szansa jaką dostałam daje mi motywację do dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Pracuję jako opiekun wspomagający z Dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Jestem osobą uśmiechniętą, pełną zaangażowania w swoją pracę, dokładną i ambitną. Uwielbiam Dzieci, a praca w przedszkolu przynosi mi dużo radości. Jestem także szczęśliwą żoną i mamą, a moim hobby jest wizaż.