Nauczyciel Grupy Pszczółki

Pani Wiola to nauczyciel o gołębim sercu. Spokojna, opanowana, z fantastycznym podejściem do Dzieci. Z łatwością nawiązuje relacje, spieszy z pomocą, uważnie słucha, co mają do powiedzenia jej podopieczni.

Uwielbia jeść ciasta, podróżować oraz czytać i oglądać kryminały.

Prywatnie to szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych Dzieci, dostarczających jej wiele emocji każdego dnia. Jej motto: „Życiowe wyzwania nie powinny Cię paraliżować. Powinny pomóc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś” (Bernice Johnson Reagon).

Studia i przebyte szkolenia:
– Wydział Teologiczny KUL, Lublin – magister teologii z przygotowaniem pedagogicznym
– Profilaktyka i Terapia Uzależnień, Studia Podyplomowe, KUL, Lublin
– Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, Studia Podyplomowe, Kursor, Lublin
– Rewalidacja i Edukacja Osób z Autyzmem, Studia Podyplomowe, Kursor, Lublin
– kurs doskonalący: „Co robić, aby dzieci były twórcze plastycznie? Ciekawe pomysły na „coś z niczego”
– warsztaty „Jak mówić, aby dzieci nas słuchały; jak słuchać, żeby do nas mówiły”, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 1 w Lublinie
– szkolenie nauczycieli „Metoda Aktywnego Słuchania Muzyki według Batii Strauss”