Koncert charytatywny. Na rzecz chorej Poli zagrają między innymi: Krzysztof Cugowski, Piotr Selim, Tomasz Momot, Natalia Wilk, Marcin & Karol, zespół Pawkin oraz zespół Rotten Bark z Wójtem gminy Urszulin Tomaszem Antoniukiem.

Prowadzenie koncertu: Anna Dąbrowska z TVP Lublin.

W piątek, 5 stycznia 2018 r. o godzinie 18.00 odbędzie się charytatywny koncert zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Urszulinie. Koncert odbędzie się w hotelu „Drob” w Urszulinie, którego właściciele bezpłatnie udostępnili pomieszczenia.

WEJŚCIE NA KONCERT TO 30 ZŁ OD OSOBY. JEST TO MINIMALNA DAROWIZNA DLA POLI UISZCZONA DO SKARBONEK PRZY WEJŚCIU.

Wydarzenie o nazwie „Gwiazdy dla Poli” ma jeden, ale bardzo szlachetny cel – dać życie 6-miesięcznej Poli Mazurek, która urodziła się z bardzo ciężką wadą serduszka. Jedyną szansą na normalne życie jest dla niej bardzo skomplikowana i droga operacja w specjalistycznej klinice w niemieckim Munster, którą zaplanowano na styczeń 2018 roku. Jej koszt to 130 tys. zł, a rodziców dziewczynki nie stać na samodzielne zebranie tak wielkiej kwoty. Operacja zaplanowana jest na początek stycznia 2018 r. dlatego pozostało bardzo mało czasu.

Źródło: Nowy Tydzień