Atrakcje w Łęcznej, Dni Czerwcowe w Casperku / Atrakcje w Łęcznej

Atrakcje poza Łęczną / 1 CZERWCA – wyjazd do Firleja na Dzień Dziecka, będzie to impreza integrująca społeczności Przedszkoli “Casper”  Firleja, Woli, Łęczna i Lubartowa. Dzieci będą korzystały z przygotowanych atrakcji – zabaw, dmuchawców, będzie także malowanie twarzy, muzykę zapewni profesjonalny zespół muzyczny. Dzień Dziecka to jeden z dni w roku kiedy Dzieci powinny czuć się wyjątkowo, korzystać z mocy radosnej zabawy i przyjemności. Panie Nauczycielki postarają się o liczne możliwości spędzenia miło czasu w gronie swoich Koleżanek i Kolegów. Zabawę zakończymy około godziny 13:00.

Atrakcje poza Łęczną / 2 CZERWCA – godz. 16:30 tuż po zamknięciu przedszkola Dzieci wraz z Rodzicami udadzą się do „Ośrodka Jeździeckiego- Marysieńka” w Spiczynie, gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny. Dzieci będą korzystały z przygotowanych na miejscu atrakcji – trampoliny, placu zabaw, gier i zabaw ruchowych. Rodzice obejrzą krótką część artystyczna w wykonaniu swoich Pociech (2,3,4,5 i 6-latków). Dzieci zaprezentują wierszyki oraz piosenki dla Mam i Tatusiów. Impreza potrwa do godz. 20:00.

Atrakcje w Łęcznej / 7 CZERWCA – Zajęcia Felinoterapii. Po raz kolejny do Przedszkola zawita “kot-terapeuta”, który będzie uczestniczył z Dziećmi w relaksujących zajęciach terapeutycznych.

Atrakcje w Łęcznej / 19 CZERWCA – odbędzie się szkolenie dla chętnych Rodziców, które poprowadzi Pani Pedagog z Poradni Pedagogiczno- Psychologicznej w Łęcznej. Temat spotkania: “Błędy dobrych Rodziców”. Pani Pedagog postara się w ciekawy i przystępny sposób przybliżyć Rodzicom błędy wychowawcze najczęściej popełniane, udzieli wskazówek jak ich uniknąć, podpowie co zrobić gdy problemy się pojawią, udzieli także wsparcia i rad zainteresowanym Rodzicom. Zapraszamy na godzinę 14:00.

Atrakcje w Łęcznej / 19 CZERWCA – godz. 15:00 – odbędą się Dni Adaptacyjne dla nowych Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy chętnych Rodziców raz ze swoimi Pociechami.

Polub nas na Facebooku 🙂 https://www.facebook.com/LecznaCasper/