PSYCHOLOG

Jestem psychologiem i pedagogiem specjalnym, absolwentką Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w pracy z dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością intelektualną, z Dziećmi pracując jedynie dodatkowo. Stopniowo praca z małymi podopiecznymi stawała mi się coraz bliższa – współpracowałam z osobami z mózgowym porażeniem dziecięcym, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną. Aktualnie podnoszę kompetencje w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. W sferze zawodowej jestem zafascynowana neuropsychologią kliniczną. Stawiam na holistyczne podejście do Dziecka oraz ścisłą współpracę w gronie terapeutycznym. Podstawą pracy jest dla mnie budowanie relacji dającej Dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz wiarę we własne możliwości.

Prywatnie jestem mamą bliźniaków, związaną z ideą rodzicielstwa bliskości, uwielbiającą spędzać czas z rodziną.