Kochani Rodzice, Drogie Nauczycielki

wygraliśmy 😉

… Casperek z Łęcznej otrzymał miano Przedszkola Roku w województwie lubelskim. Plebiscyt organizował i prowadził Kurier Lubelski. Jestem szczęśliwa. Bardzo, baaaardzo dziękuję każdemu z Was. Przede wszystkim Rodzicom, bez Was nie byłoby tego sukcesu. Dziękuję każdej Nauczycielce, z którą mam przyjemność współpracować, tworząc miejsce przyjazne i kochane przez Dzieci.

Kamila Skrzypczyńska

Fragment artykułu z portalu www.KurierLubelski.pl

“Za nami kilka tygodni głosowania. Dziś prezentujemy zwycięzców i zwyciężczynie – najlepsze przedszkole, najbardziej cenioną nauczycielkę i najsympatyczniejszą grupę przedszkolną (…).

– Od zawsze chciałam prowadzić przedszkole – przyznaje Kamila Skrzypczyńska, właścicielka Przedszkola Casper w Łęcznej. Pierwsze założyła 10 lat temu. Zaczynała od niewielkiego lokalu, potem zamieniła go na większy, powstały też kolejne przedszkola. Dzisiaj Casper to placówka integracyjna, przyjmuje dzieci autystyczne i z zespołem Downa. Jest tam m.in. sala do integracji sensorycznej, ciekawe pomoce dydaktyczne i edukacyjne, na zewnątrz – kolorowy plac zabaw. Jednak to nie wyposażenie jest najważniejsze. – Przede wszystkim mam wspaniałą kadrę pełnych pasji nauczycielek, które kochają pracę z dziećmi. Podobnie jak ja – zaznacza Kamila Skrzypczyńska. – Dbamy też, żeby dzieci miały jak najwięcej ciekawych zajęć. Prowadzimy m.in. angielski, rytmikę, taniec, dogoterapię, zajęcia z psychologiem czy logopedą – wylicza. To wszystko procentuje zaufaniem, jakim najwyraźniej placówkę darzą rodzice. Casper, wśród ponad 450 przedszkoli z województwa, biorących udział w plebiscycie, zdobył najwięcej głosów – 1960″.

Czytaj więcej – kliknij tutaj