Oceń nas

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na kierunku pedagogika ze specjalnością psychopedagogika i pedagogika specjalna. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu surdopedagogiki KUL JP II jak również studia podyplomowe z zakresu logopedii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Od lat zajmuję się zawodowo pracą jako logopeda oraz terapeuta mowy i słuchu. Zajmuję się Dziećmi z zaburzeniami komunikacyjnymi i językowymi, które całkowicie uniemożliwiają, ograniczają lub w pewnym stopniu utrudniają porozumiewanie się z otoczeniem. Diagnozuję Dzieci oraz wprowadzam odpowiednią terapię logopedyczną. Wykształcenie oraz doświadczenie, które zdobyłam pozwala mi wybierać skuteczne metody terapii dobranej do potrzeb każdego Dziecka. Każde Dziecko traktuję indywidualnie dlatego też dobieram dla każdego z osobna – najlepsze metody do uzyskania najlepszych efektów.

Poza pracą logopedy, pracuję także już od wielu lat jako certyfikowany przez Polski Związek Głuchych tłumacz języka migowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.