Jestem nauczycielem wspomagającym w grupie Kotki

Uważam się za osobę wesołą, bardzo lubię pracę z Dziećmi, w szczególności z tymi, które wymagają specjalnego wsparcia. W pracy stawiam na otwartą komunikację, ciepło oraz zrozumienie. Chcę się stale rozwijać oraz kontynuować naukę oraz pogłębianie wiedzy o Dzieciach oraz osobach z niepełnosprawnościami czy różnymi zaburzeniami. Ukończyłam studia licencjackie z pedagogiki specjalnej, specjalność edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz wczesna edukacja.

2019r.:

• Studia licencjackie – pedagogika specjalna, specjalność: edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz wczesna edukacja
  • Szkolenie certyfikacyjne – „Zachowania trudne u dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu – metody pracy terapeutycznej”

2020r.:

Uczestnictwo w certyfikowanych webinarach:

• TUS w indywidualnej pracy terapeutycznej
  • Mutyzm wybiórczy w okresie izolacji społecznej i wyniki badań naukowych
  • Przestrzeń terapeutyczna dla dzieci z ASD
  • Pomoce terapeutyczne dla dzieci z ASD
  • Jak teatr i improwizacja rozwija dzieci i młodzież?
  • Komunikacja przez zabawę
  • Rozwój sensoryczno-motoryczny dziecka w wieku przedszkolnym
  • TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • Dziecko z autyzmem w żłobku i przedszkolu. Co nas powinno zaniepokoić?
  • Przestrzeń terapeutyczna dla dzieci z ASD
  • ACC komunikacja wspomagająca i alternatywna z dzieckiem z ASD

2021r.:

• Szkolenie certyfikacyjne – Trening umiejętności społecznych (TUS)
  • Szkolenie certyfikacyjne – „Jak stworzyć pozytywną relację z trudnym rodzicem ucznia”
  • Szkolenie certyfikacyjne – „Zasady tworzenia i realizacji programów modyfikacji i eliminacji zachowań niepożądanych”

2022r.:

• Studia magisterskie – pedagogika specjalna, specjalność: edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i trudnościami w uczeniu się
  • Szkolenie certyfikacyjne – „Przetwarzanie słuchowe”
  • Uzyskanie stopnia awansu zawodowego – nauczyciel kontraktowy
  • NVC w przedszkolu – poziom podstawowy i rozszerzony