Casperek to 700 m² powierzchni do nauki i zabawy ;). Nowe, piękne, przestronne i widne sale czekają na Casperki. Zapraszamy Dzieci w wieku 18 miesięcy – 6 latek. Dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przyjmujemy od 2 latek do 6.

Opłata za przedszkole (czesne, zajęcia, atrakcje, wyżywienie) wynosi 600 zł, a za żłobek 850 zł. Pobyt Dzieci ze spektrum autyzmu jest zupełnie BEZPŁATNY. Rodzice Casperków z innymi niepełnosprawnościami płacą jedynie za wyżywienie (od 1.09.2023r.), a w przypadku nieobecności Dziecka opłaty są zwracane.

Kliknij tutaj by przejść na stronę z Kartą zgłoszenia Dziecka

Przedszkole i Żłobek Casper ma charakter integracyjny, dlatego cieszy się zainteresowaniem Rodziców, którzy chcą posłać swoje najdroższe Dzieci do miejsca, w którym będą czuły się bezpiecznie oraz będą mogły uczyć się samodzielności, zdobywać wiedzę, rozwijać i odkrywać nowe pasje, by kiedyś z uśmiechem na twarzy kroczyć przez życie w dalszym etapie nauki. W związku z tym, postanowiliśmy powiększyć naszą placówkę, aby każdy, kto chce rozpocząć przygodę w Casperku, miał realną szansę na znalezienie wolnego miejsca w danej grupie. Nasza Placówka prowadzi zerówkę, 5 grup przedszkolnych i 2 żłobkowe. Zakupiliśmy nowe pomoce dydaktyczne i multimedialne, co korzystnie wpływa na prawidłowy i zharmonizowany rozwój psychospołeczny Dzieci. Nowe sale są dostosowane do potrzeb Dzieci zdrowych, jak również z orzeczeniem o niepełnosprawności. Utworzyliśmy specjalne „kąciki wyciszenia”, z których każde zmęczone, bądź potrzebujące spokoju Dziecko, może skorzystać.

Pracuje u nas wspaniała kadra, doświadczona i zawsze chętna do podnoszenia kwalifikacji. Ponadto, nasi specjaliści pracują w odrębnych gabinetach – logopeda, psycholog, pedagog, fizjoterapeuta oraz terapeuta Integracji Sensorycznej. Co ciekawe, wprowadzają nowe metody pracy, między innymi Tomatisa (program stymulacji neurosensorycznej, który znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze dzięki specyficznemu sposobowi przetwarzania muzyki i głosu), AUTilus, czy TIK. Niewątpliwie wielkim atutem jest fakt, iż pomoc pedagogiczna, czyli nasi specjaliści (logopeda, psycholog, pedagog) są dostępni każdego dnia.

Wszystkie Dzieci uczęszczające do naszego Przedszkola korzystają bezpłatnie z zajęć dodatkowych: j. angielski, rytmika, tańce, karate, multisensoryka i zajęcia w ramach terapii pedagogicznej.