Jestem absolwentką studiów na kierunku Pedagogika specjalna o specjalności Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (okigofrenopedagogika) i wczesna edukacja na UMCS. Ponadto rozpoczęłam studia z Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Pierwsza styczność z osobami z niepełnosprawnością miałam już we wczesnym dzieciństwie, ponieważ uczęszczałam do przedszkola z oddziałami integracyjnymi. Praktyki oraz wolontariat, który odbyłam w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym utwierdziły mnie w słuszności wyboru mojej ścieżki zawodowej. Do każdego Dziecka podchodzę indywidualnie. Największa radość sprawia mi widok moich podopiecznych, którzy z dnia na dzień robią coraz większe postępy. Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzie, aby jeszcze lepiej móc wspierać ich rozwój.

Jestem osobą uśmiechniętą oraz optymistyczną, która nie boi się stawianych przed nią wyzwań.