Najbardziej Kreatywna Kartka Walentynkowa!

Konkurs jest organizowany przez Przedszkole i Żłobek Casper w Łęcznej natomiast zapraszamy do udziału Casperki i ich Rodziców z Łęcznej, Lubartowa, Woli i Firleja … ze wszystkich grup wiekowych oczywiście :).

Konkurs ma na celu uczczenie Święta Zakochanych oraz rozwój kreatywności Naszych Podopiecznych :D.

Pragniemy zainspirować Dzieci oraz Rodziców do wykonania wspólnej kartki walentynkowej dowolną techniką z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, maksymalnie w formacie A4.

Prace z dołączonym imieniem i nazwiskiem Dziecka należy składać do 13 lutego 2017 roku, do godziny 16.30 w biurach wszystkich lokalizacji. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w Dniu Świętego Walentego, czyli 14 lutego.

Gorąco (bo jest dość zimno :)) zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Przewidzieliśmy wyróżnienia i nagrody!